چگونه میلیاردر شویم ؟

با یاد و نام خالق فکر که فکر ثروت را می آفریند

با سلام به هر کی که این مطلب رو میخونه و سلام ویژه یعنی خیلی ویژه به کسانی که فکر می کنند ثروتمند شدن به (( فکر )) ربط داره نه به شانس .

اول دوست دارم بگم که انسانهای ثروتمند به سه دسته تقسیم می شوند:1- کسانی که ثروتمند به دنیا می آیند یعنی قبل از اینکه اونا به دنیا بیان ثروت اومده و لنگ ها شو دراز کرده 2- دسته دوم کسانی هستند که ثرتمند به دنیا نمیان ولی در طول زندگی شون در اثر یه اتفاق شانسی به ثروت میرسن مثل بعضی ها که در سعادت اباد یه زمانی زمین خریده بودن و به ثروت سرشاری رسید ن 3- اما دسته سوم یعنی (( میلیاردرهای خودساخته ))  این اون چیزی که من دوست دارم یعنی شانسی پولدار نشدن بلکه لیاقتش رو دارن . مثل بعضی ها  مثل بیل گیتس ثروتمندترین مرد دنیا .این دسته ویژگی که دارن اینکه اگر تمام ثروتشون رو ازشون بگیری دوباره خودشون رو میسازن  یعنی فنا ناپذیر هستن از لحاظ ثروت . مثل بیل گیتس که گفته بود اگر تمام ثروت منو ازم بگیرد و فقط یه لپ تاپ به من بدید دوباره میلیاردرم میشم .

اما چطور میلیاردر میشن ؟

من نظرم رو درباره میلیاردر شدن میگم هرچند میلیاردر نشدم هنوز و به قول معروف (( در دست احداث)) . اما برای بیان اصل مطلب نیاز به مقدمه دارم .

به نظر اکثر مردم برای ثروتمند شدن نیاز به سرمایه زیاد هست . یعنی پول زیاد پول میاره و چند  تا حرف دارن میگن ما ضرر بی سرمایه گی رو میدیم یعنی اگر سرمایه داشته بودند  می توانستند سرمایه دار بزرگی باشن .

اما من با سوال جواب میدم اگه ممکنه نظرتون را دراین باره برام بفرستید. سوال میکنم برای ثروت مند شدن نیاز به سرمایه زیاد هست یا فکر ؟

جواب این سوال رو برام بفرستید تا براتون وبه ایمیل تون بفرستم جواب این سوال مهم رو شاید پول دار شدید شاید ....

میلیاردر دهه نود ; ٤:٤۱ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢٠ بهمن ،۱۳۸٩